Що дивимося сьогодні? Поліцейська комедія «Нереальний КОПець» вийшла онлайн

18
ukrinform.ua

Українська комедія про патрульних «Нереальний КОПець» Олександра Бєляка доступна для перегляду в національному онлайн-кінотеатрі.

Про це повідомило Укрінформ.

«Прем’єра стрічки в кінотеатрах відбулася 4 березня та вже за місяць з’явилася в кінозалі сервісу. Доступ до комедії відкрито для абонентів SWEET.TV безкоштовно в тарифі», — ідеться у повідомленні.

«Нереальний КОПець» – нова комедія режисера та сценариста Олександра Бєляка (“Гола правда” 2020, «Сотка» 2018 (рейтинг IMDb 6.5), в якій дебютував суддя проєкту “Танці з зірками” Влад Яма.

Сюжет

За особистим зверненням Президента України, всі діти чиновників мають вчитися і працювати в Україні. Начальник поліції Петро Бурундяк (Стас Боклан) викликає з Америки сина Василя (Дмитро Ступка) і влаштовує його працювати патрульним до управління поліції в Одесі.

Досі основною роботою Василя Бурундяка було витрачання батьківських грошей, але зараз це задоволення вже в минулому. Напарником Василя стає суворий лейтенант Богдан Громов (Богдан Юсипчук), який отримав наказ підготувати Василя Бурундяка до Поліцейського Чемпіонату України, на якому вже через місяць буде присутній сам Президент. Чи вдасться Василю перетворитися з кволого мажору в зразок українського поліцейського, який поки думає лише про те, щоб не зіпсувати свій манікюр, заряджаючи табельну зброю.

Дивіться фільм «Нереальний КОПець» онлайн на Sweet.tv за посиланням. Нижче дивіться трейлер комедії.

У фільмі також знялись Ганна Саліванчук, Поліна Логунова, Андрій Осіпов, Жанна Березовська. Особливі актори фільму: Влад Яма — відомий український хореограф, та Борис Барський — український режисер, актор та учасник комік-трупи “Маски”.

Виробник фільму — компанія VAIT FILMS та Одеська кіностудія. Сценарист — Олександр Бєляк. Оператор-постановник — Вадим Дусьман. Художник-постановник — Крістіна Фрімова. Продюсер — Юлія Бєляк. Дистриб’ютор — B&H Film Distribution. Промокампанія відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно.