Ще дві європейські авіакомпанії відновили сполучення з Києвом

53
Літак
headtopics.com

Авіакомпанії Ryanair і Swiss 21 червня відновили регулярні рейси в київський аеропорт Бориспіль після 3-місячної перерви.

Ірландський лоу-кост Ryanair привіз перших пасажирів з Барселони, а швейцарська Swiss — з Цюриха, пише Avianews.

Ryanair в червні буде обслуговувати три маршрути в Україну — з Барселони, Мадрида і Берліна до Києва по два рази в тиждень. Запуск рейсу Краків-Київ перенесли через заборону польської влади на польоти з України до 30 червня.

У липні до кінця літнього сезону Ryanair планує відновити тільки половину зі своїх попередніх українських маршрутів, проте розраховує почати польоти з міст Італії до Києва, Львова, Одеси та Харкова. Ryanair підтвердив запуск понад 20 маршрутів з України влітку.

Swiss спочатку буде літати між Києвом і Цюрихом 1 раз в тиждень неділями. З липня авіакомпанія планує збільшити частоту до двох рейсів на тиждень.

Нагадаємо, з 15 червня Україна відновила міжнародне регулярне пасажирське авіасполучення після кількох місяців перерви, пов’язаної з карантином через епідемію коронавірусу.

Але поки що країни-члени ЄС продовжили заборону на в’їзд іноземців до Євросоюзу. Проте вже з 1 липня вони можуть почати відкривати кордони для туристів.

Як повідомляло BitukMedia: