Руйнувати бар’єри легко: діти з синдромом Дауна та аутизмом створили капсульну колекцію хустин

42

Діти під час арттерапії намалювали картини для створення капсульної колекції жіночих і чоловічих хустин від ательє Lady Di atelier.

Про це в ексклюзивному коментарі BitukMedia розповіла засновниця Міжнародного саміту мерів, керівниця програми місцевого економічного розвитку WNISEF Ірина Озимок.

«Андріанка, вже така сильна художниця намалювала картину Незалежність, вона дуже енергетично заряджена. Юля Куриляк віднайшла свій стиль в іконописі, і намалювала ангелів над містом, вона дуже чуттєва. Є картина збірна, де дітки малювали різні елементи міста, це дуже гарно», — згадала ініціаторка про своїх маленьких друзів.

Так Ірина Озимок разом з ательє Lady Di atelier та центром арттерапії «Сонячна Майстерня» створили капсульну колекцію чоловічих та жіночих хустин під гаслом «Руйнувати бар’єри легко. Разом!».

Принт кожної хустини – це картини, намальовані дітьми в рамках занять арттерапії у «Сонячній майстерні».

Ініціаторка розповіла, що дітки займаються арттерапією разом з художницею Олею Ставникович. Вони разом співають, малюють і танцюють.

Так, у такій атмосфері кожен розкривається, однак відповідно до своїх вподобань.

«Я не можу стримувати сліз, бо діткам дуже потрібні такі заняття, вони там (ред.- центр арттерапії «Сонячна Майстерня») бажані гості, їм там весело, їх там люблять і допомагають розкрити їхні таланти», — поділилася пані Ірина.

Мета проєкту – продати 1000 хустин та через мистецтво та моду привернути увагу до теми інклюзії.

Усі кошти від проданих хустин підуть на облаштування центру «Сонячна майстерня» для дітей з синдромом Дауна та аутизмом.

Як повідомляло BitukMedia: