Розширюємо коло друзів: BitukMedia та університет з Дніпра домовились про співпрацю

27

BitukMedia разом з Університетом митної справи та фінансів підписали меморандум про співпрацю. Тепер завдяки виданню студенти зможуть пройти стажування в міжнародних компаніях, а також брати участь в стипендіальних конкурсах.

«Предметом цього Договору є встановлення та розвиток співпраці між Сторонами з метою здійснення професійної підготовки фахівців для потреб Замовника», — йдеться у документі.

Згідно з угодою, BitukMedia зобов’язується залучати Університет і Коледж до освітніх заходів, конференцій, семінарів і стипендіальних конкурсів, які видання може створювати самостійно.

Так, студенти Університету тепер матимуть змогу проходити стажування в міжнародних компаніях: діджитал-медіа BitukMedia та BitukAgency.

Така співпраця розширить можливості працевлаштування та підвищить якість освіти майбутніх журналістів.

Угоду було підписано між директором ТОВ «МЕДІА БИТЮК» Інною Битюк і ректором Університету митної справи та фінансів Бочаровим Дмитром.

Окрім того, під час візиту до університету, Інна Битюк провела для студентів лекцію «Імідж. Бренд. Репутація: формула успіху та калейдоскоп можливостей».

«Для мене велика честь разом із майбутніми журналістами, маркетологами, міжнародниками, спеціалістами суспільних комунікацій та регіональних студій розібрати, як розробляти PR-стратегію розвитку особистого бренду, як сформувати імідж особистості, підвищити свою популярність та авторитет, як закріпити репутацію», — розповіла Інна Битюк.