Рослинна сосиска, котлета і фрикаделька: в Україні пропонують альтернативу тваринному м’ясу

27
shotam.info

В Україні запускають продажі лінійки рослинних продуктів, серед них будуть сосиски, бургери, фрикадельки та котлети.

Про це в ексклюзивному коментарі BitukMedia розповіла екоактивістка Тетяна.

«Рада повідомити вам цю новину, ми продовжуємо еволюціювати. Передові компанії такі, як Nestlé — підтримують адекватність, відмовляються від вбивства тварин і створюють якісну альтернативу тваринному м’ясу», — поділилася Тетяна.

Так, відповідна лінійка продуктів уже представлена ​​в Україні рослинними котлетами для бургера, рослинними сосисками, рослинними фрикадельками та вегетаріанськими нагетсами.

Наразі нова продукція постачається в деякі ресторани Києва та Львова. У торгових мережах рослинні продукти з’являться наприкінці 2021 року.

«Лише малокомпетентні люди, на жаль, вважають, що замінники — це лише хімія. Ні, це не так, замінник може бути й природним, саме тому він корисний і необхідний, і корисніший для споживання, аніж, звичайно, реальна хімія та тваринне м’ясо», — зауважила екоактивістка.

Так, у компанії Nestlé відзвітували, що їх продукція «Garden Gourmet» складається з натуральних рослинних інгредієнтів, а барвником в рослинних продуктах виступає буряковий сік і фруктово-овочевий концентрат. Також до складу продуктів входять пшениця, соя, олія і вода. В оболонці сосисок Sensational Sausage використовуються натуральні водорості.

Згідно з даними компанії, на виробництво рослинної котлети для бургера витрачається на 80% менше енергії в порівнянні з аналогічним продуктом з м’яса. Також виробництво продукції Garden Gourmet дозволяє знизити вуглецевий слід і використання землі в порівнянні з м’ясним продуктом на 80% і 75% відповідно.

«Вибір на користь рослинних продуктів допомагає зменшити обсяг парникових газів при виробництві продуктів харчування. Завдяки оптимальній ціні, цей продукт доступний для кожного, і ми сподіваємося, що українці відкриють для себе світ рослинної їжі, завдяки Garden Gourmet», — зазначила директор Nestlé Professional в Україні та Молдові Олена Шевельова.

Як повідомляло BitukMedia: