Понеділок, 30 Березня, 2020
  Головна Суспільство Прибирання дому під час коронавірусу: на що звертати увагу?

  Прибирання дому під час коронавірусу: на що звертати увагу?

  Найбільшу увагу під час дезінфекції та прибирання у квартирі під час пандемії коронавірусу слід акцентувати на дверних ручках та вмикачах світла.

  “Коли ми потрапляємо до квартири, перше, що ми робимо, вмикаємо світло. І торкаємося ручок дверей”, – кажуть фахівці з прибирання, ідеться в сюжеті “Спецкор” на 2+2.

  Обробляти чимось верхній одяг не радять.

  А от фрукти й овочі з магазинів треба ретельно мити теплою водою. На кухні теж потрібно звертати увагу передусім на поверхні, до яких ми торкаємося найчастіше – це дощечки для нарізання, стільниці.

  Після кожного прибирання  ганчірки можна прати під високою температурою, але краще не економити та викидати їх.

  У кімнатах важливо максимально звільнити поверхні столів та тумбочок від зайвих речей. Це допоможе боротися з пилом – головним розповсюдником вірусу.

  “Частки вірусу можуть осідати на пилинки, і коли йде рух повітря – чи ви пройшлися по кімнаті, чи протяг – пил може потрапити до носоглотки, де є мета для вірусу. Це епітелій носоглотки й очі – так він потрапляє до організму”, – пояснює лікар-терапевт Борис Євченко.

  Як повідомляло BitukMedia, Кабінет міністрів через ситуацію з коронавірусом в Україні розширив режим надзвичайної ситуації на всю країну до 24 квітня.

  Підписуйтесь на BitukMedia в Telegram та Facebook і читайте хороші новини!