Прибирання дому під час коронавірусу: на що звертати увагу?

96
27seconds.com

Найбільшу увагу під час дезінфекції та прибирання у квартирі під час пандемії коронавірусу слід акцентувати на дверних ручках та вмикачах світла.

“Коли ми потрапляємо до квартири, перше, що ми робимо, вмикаємо світло. І торкаємося ручок дверей”, – кажуть фахівці з прибирання, ідеться в сюжеті “Спецкор” на 2+2.

Обробляти чимось верхній одяг не радять.

А от фрукти й овочі з магазинів треба ретельно мити теплою водою. На кухні теж потрібно звертати увагу передусім на поверхні, до яких ми торкаємося найчастіше – це дощечки для нарізання, стільниці.

Після кожного прибирання  ганчірки можна прати під високою температурою, але краще не економити та викидати їх.

У кімнатах важливо максимально звільнити поверхні столів та тумбочок від зайвих речей. Це допоможе боротися з пилом – головним розповсюдником вірусу.

“Частки вірусу можуть осідати на пилинки, і коли йде рух повітря – чи ви пройшлися по кімнаті, чи протяг – пил може потрапити до носоглотки, де є мета для вірусу. Це епітелій носоглотки й очі – так він потрапляє до організму”, – пояснює лікар-терапевт Борис Євченко.

Як повідомляло BitukMedia, Кабінет міністрів через ситуацію з коронавірусом в Україні розширив режим надзвичайної ситуації на всю країну до 24 квітня.