#ПідтримуюЛікарів: МОЗ запустило відеоролик із медиками-героями

97
Скріншот з відео

Міністерство охорони здоров’я розгорнуло соціальну кампанію підтримки лікарів #ПідтримуюЛікарів.

«МОЗ закликає кожного із вдячністю ставитися до відданої праці медиків, які протистоять поширенню коронавірусної хвороби та віддано рятують пацієнтів», — заявили у відомстві.

У МОЗ оприлюднили відеоролик, героями якого стали пересічні лікарі, фельдшери, медсестри. «Саме вони щодня ходять на роботу, ризикуючи власним життям і здоров’ям, але розуміючи, що від них залежить», — підкреслили в міністерстві.

У ролику повідомляється, що в Україні більше 117 тисяч лікарів та 150 тисяч молодшого медичного персоналу. «І зараз вони переживають найважчі часи», — підкреслили в МОЗ.

«Ролі першого плану змінилися. Лікарі, медсестри, санітари… У головних ролях — звичайні люди, від яких раптом залежить все. Щодня вони ризикують своїм життям», — говориться у ролику.

У МОЗ підкреслили, що держава має захистити передусім лікарів, щоб урятувати всю країну.

«Саме тому одним із пріоритетів відомства є затвердження надбавок медпрацівникам, забезпечення їх засобами індивідуального захисту, співпраця з бізнесом, який допомагає під час карантинних обмежень довозити медиків до робочих місць», — говориться у заяві міністерства.

У МОЗ закликали українців залишатися вдома під час карантину. «Це головне, чим ви можете допомогти лікарям у боротьбі з пандемією», — підкреслили в міністерстві.

Як повідомляло BitukMedia, більше пів тисячі мобільних бригад лікарів виїжджатимуть на виклики додому до людей з підозрою на коронавірус.