Паперова, чи електрона — яку книжку обереш ти? Міжнародне дослідження Statista’s Advertising & Media Outlook

20
tribuna.com.ua

У світі продовжують надавати перевагу паперовим книгам над електронними. І це навіть під час глобальної цифровізації та року пандемії, коли книжкові магазини були змушені зачинятися через карантин.

Про це свідчать дані Statista’s Advertising & Media Outlook, яке провели протягом 2020 року, та повідомило World Economic Forum.

«Згідно з даними Statista Advertising & Media Outlook, поширення електронних книг як і раніше значно відстає від друкованих по всьому світу», — ідеться у повідомленні видання.

Так, наприклад, у США, де електронні книги дуже популярні, тільки 23% населення купили їх минулого року. Ще 45% віддали перевагу паперовим книгам. Найвищий розрив у Німеччині: там паперові книги купували у 2020 році 58% населення, а електронні — тільки 10,4%.

Ця діаграма показує перевагу друкованих та електронних книг в усьому світі, причому електронні книги найбільш популярні у Китаї.

Дослідники зазначають, такі показники демонструють, що електронні книги можуть доповнювати видавничу галузь і функціонувати разом з нею, а не заміняти її.