ООН поповнила автопарк Нацполіції України

9
mvs.gov.ua

Нацполіція отримала 18 автомобілів від міжнародних партнерів протидії домашньому насильству, решту передадуть поліцейським офіцерам громад.

Про це повідомили у пресслужбі відомства.

«Національна поліція отримує 18 службових автомобілів для поліцейських офіцерів громади та мобільних груп протидії домашнього насильства. Знаковим є те, що нові транспортні засоби будуть передані напередодні всесвітньої акції — «16 днів проти насильства», яка стартує 25 листопада», — розповіла заступниця міністра МВС Катерина Павліченко.

У церемонії передачі автомобілів взяли участь заступниця міністра МВС України Катерина Павліченко, керівник відділу програм допомоги Представництва ЄС в Україні Ксав’є Камю та директорка Управління ООН з обслуговування проєктів (ЮНОПС) в Україні Ірина Саакян Веттер.

Транспортні засоби надійдуть до дев’яти регіонів України. Частину автомобілів, як зазначила Павліченко, отримають новостворені мобільні групи з протидії домашньому насильству, решту передадуть поліцейським офіцерам громад.

Зазначається, що профілактика і протидія домашньому насильству була і залишаються одним з основних пріоритетів у діяльності Національної поліції України.

Як повідомляло BitukMedia: