Оголошено результати ЗНО з фізики та математики

77
vseosvita.ua

Український центр оцінювання якості освіти оголосив результати двох іспитів зовнішнього незалежного оцінювання — з фізики і математики. Їх абітурієнти можуть переглянути у своїх особистих кабінетах.

Про це повідомила пресслужба УЦОЯО.

Учасники можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів.

Якщо абітурієнт сумнівається у правильності встановлення результату, він може подати апеляційну заяву у письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти.

Апеляційні заяви можна подавати протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета, враховуючи день оголошення. Детальніше із цією процедурою можна ознайомитися тут.

Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) і таблицями відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень (за шкалою 1–12 балів) можна тут.

Як повідомляло BitukMedia:

  • Австрійська банківська група Raiffeisen Bank International AG, переносить розробку свого сервісу цифрового банкінгу в Україну.
  • Українські бібліотеки стануть центрами цифрової освіти
  • Міністерство цифрової трансформації повідомило про запуск нового освітнього серіалу про кібербезпеку під назвою «Кіберняні»