Обмеження для фур: на в’їздах у Київ установили 5 систем вагового контролю

130
ваговий контроль
КМДА

Від 18 травня в’їзд до Києва великогабаритного та великовантажного транспорту стає обмеженим. На в’їздах у столицю запустили п’ять автоматичних комплексів габаритно-вагового контролю.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-пресконференції.

«Так, від сьогодні ми обмежили в’їзд у столицю великогабаритного та великовантажного транспорту. Обмеження діятимуть вранці – із 7:00 до 10:00 години. Та ввечері – із 17:00 до 20:00.

Щодо контролю ваги таких авто, то кілька днів тому ми, спільно з Міністерством інфраструктури та Державною службою України з безпеки на транспорті, запустили п’ять автоматичних комплексів габаритно-вагового контролю. Вони цілодобово працюють на всіх в’їздах у столицю», – зазначив Кличко.

Уже перші дні роботи показали, що в середньому 20% великовантажного транспорту прямує через Київ зі значним перевантаженням.

«Тому цілодобова робота таких комплексів – важливий крок, аби Київ був закритий для недобросовісних перевізників. Постійний контроль і штрафи змусять таких перевізників не їхати через місто. Для нас це важливо, бо перевантажені фури розбивають наші дороги.

У тому числі, й нові. А влітку проблема вдвічі актуальніша, оскільки під час спеки дороги ще більше страждають від великовантажного транспорту», – підкреслив Кличко.

Як повідомляло BitukMedia: