Не каштанами єдиними: чим ще пахнуть райони Києва

28

Київ пахне не тільки каштанами, а й запахами солоду, свіжістю лісів, торф’яниками та метро.

Підбірку запахів зробив один із депутатів Київради Костянтин Яловий на своїй сторінці у Facebook.

“Та не каштанами єдиними «пахне» наше найкраще місто на Землі. Зробив для вас підбірку ароматів, якими пахнуть наші райони. Повірте, каштанами пахне не всюди”, – зазначив депутат.

Оболонський район віє запахами солоду та Дніпра, адже на вулиці Богатирській розташований один з найбільших заводів України – “Оболонь”. “Під час виробничого процесу на сусідні вулиці поширюється аромат солоду, хто полюбляє пивний запах, то вам сюди”, – зазначає депутат.

Щодо Святошинського району, Яловий згадує аромати свіжості лісів у тандемі з вихлопними газами з проспекту Перемоги.

Королем ароматів визначає Голосіївський район. Пише, на Деміївці пахне цукерками, маргарином та дуже часто відчутно запах каналізації. А от проспект Науки пахне дачею, бо навколо ліс та парки.

Дарницький район – тут все зрозуміло… Про аромати БСА і казати не варто, а ще викиди від заводу “Енергія”. Щоправда, в нових мікрорайонах присутній своєрідний аромат новобудов, свіжих ремонтів”, – продовжив ділитися депутат.

Трохи позитивніше відмітив Печерський район. Він насичений пахощами церковного ладану та дорогими парфумами. Однак є і негатив – затори на Набережному шосе, через яких неможливо відкрити вікна квартири – зазначив Яловий.

Аромат історії отримав Шевченківський район, бо старовинні будинки на кожному кроці.

Подільський район насичений ароматами смачної їжі та кави з численних закладів харчування, а на околицях району пахне квітами.

Дніпровський же район пахне шашликами з Гідропарку.

Солом’янський має різноманіття ароматів. Запах колій залізничного вокзалу та шаурми з численних МАФів.

Деснянський район пахне ароматом відсутності метро на Троєщину, підмітив Яловий і додав: “Жартую, в цьому районі багато парків та лісів, тож зазвичай тут типовий запах Полісся. Весною та влітку цю ідилію порушують торф’яники, які горять на околицях Києва, а якщо сюди додати авто, які у вихідні дні рушають за місто, то і тут маємо таблицю Менделєєва”.

Як повідомляло BitukMedia: