На одній з найбільших виставок в ОАЕ презентують українське озброєння

16
facebook.com/ukroboronprom

Сучасне українське озброєння презентується на одній з найбільших зброярських виставок в Об‘єднаних Арабських Еміратах.

Про це повідомили в пресслужбі Укроборонпрому.

«Сучасне українське озброєння презентується на одній з найбільших зброярських виставок в Об‘єднаних Арабських Еміратах», — написали у дописі Facebook.

Там Укроборонпром представляє новітню військову техніку та озброєння власного виробництва на виставці IDEX 2021, яка стартувала в Абу-Дабі. Завершиться виставка 25 лютого 2021 року.

На виставці продемонструють модель наземного протикорабельного ракетного комплексу «Нептун» і високоточної реактивної системи «Вільха» від конструкторського бюро «ЛУЧ».

«Нептун» – сучасний український зразок озброєння, керовані ракети якого є малопомітними для ворожих радарів і здатні знищувати як кораблі, так і наземні цілі.

facebook.com/ukroboronprom

Вітчизняна високоточна система залпового вогню «Вільха» вважається однією з найпотужніших у світі у своєму класі.

Також до уваги відвідувачів виставки запропоновані натуральні зразки протитанкових ракетних комплексів «Скіф» та «Корсар» і макет розвідувально-ударного безпілотника «Сокіл-300».

facebook.com/ukroboronprom

Виставка дає можливість презентувати сучасні перспективні та інноваційні розробки, які створені завдяки науково-технічному потенціалу України.

Також на IDEX 2021 будуть презентовані можливості танка «Оплот», який за низкою характеристик є найкращим у світі, бойової машини БТР-4 та інші передові розробки підприємств — учасників Концерну. Загалом на українському стенді планується представити понад десяток натуральних та макетних (масштабних) зразків продукції військового та подвійного призначення.

facebook.com/ukroboronprom

Під час проведення виставки заплановано низку переговорів з офіційними делегаціями різних країн і міжнародними компаніями щодо подальшого партнерства. IDEX — одна з найбільших військових міжнародних виставок, яка проводиться під патронатом Президента Об’єднаних Арабських Еміратів.

facebook.com/ukroboronprom

У павільйонах Національного виставкового центру в Абу-Дабі свої експозиції презентують понад 900 провідних оборонних компаній з 59 країн світу. Україну представляють дев’ять підприємств ОПК, сім з яких входять до Укроборонпрому.

Як повідомляло BitukMedia:

  • ЗСУ отримали два нових види гвинтівок;
  • вертольоти ЗСУ отримають крила українського виробництва;
  • «Не супермени, звичайні хлопці і дівчата, які роблять нереальні речі»: чим вражають ЗСУ.