На яку суму даруватимуть «пакунки малюка» у 2020-му?

94
golos.com.ua

Вартість одноразової допомоги “пакунок малюка” становитиме не більш як 5 тисяч гривень.

Про це зазначено в постанові Кабміну  №172 від 3 березня.

Згідно з постановою, обласні та Київська міська державні адміністрації повинні забезпечити організацію надання “пакунків малюка” відповідно до Порядку забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою “пакунок малюка” за рахунок коштів державного бюджету.

Міністерство охорони здоров’я має забезпечити організацію надання “пакунків малюка” в пологових будинках і відділеннях, перинатальних і неонатальних центрах незалежно від форми власності та підпорядкування.

Міністр соціальної політики Юлія Соколовська заявила, що у 2020 році більше 330 тисяч сімей при народженні дитини отримають „пакунок малюка”, повідомляє Мінсоцполітики.

За словами Соколовської, Мінсоцполітики розробило новий механізм фінансування одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” за рахунок Держбюджету-2020 та передбачило на цю програму 1,6 млрд грн.

Від 1 вересня 2018 року, з початку реалізації проєкту, 419 246 дітей отримали „пакунок малюкаˮ, що становить 99 % від кількості народжених за цей період дітей (422 967).

Як повідомляло BitukMedia, вперше в Україні батьки новонародженої дитини скористалися сервісом єМалятко у Харківському міському перинатальному центрі.