Мер Харкова оголосив про відкриття метро

1294
метро у Харкові
lenta.kharkiv.ua

Харківський метрополітен планують відкрити для пасажирів у понеділок, 25 травня, о 5:30 ранку.

Міський голова Геннадій Кернес Харкова у своєму Telegram-каналі повідомив, що метро відкривається у зв’язку з ослабленням карантину і на підставі постанови Кабінету міністрів.

«Нагадую, що карантин не скасований, а тільки ослаблений, і необхідність дотримуватися санітарних норм у громадському транспорті, включно з метро, – діє і сьогодні», – підкреслив мер Харкова.

Кернес додав, що на його сторінці в соцмережі Facebook жителі Харкова можуть залишити свої побажання щодо того, як поліпшити роботу громадського транспорту в період ослаблення карантину.

Уважаемые харьковчане!В связи с ослаблением карантина и на основании Постановления Кабинета министров Украины, харьковский метрополитен начинает свою работу 25 мая в 5:30 утра. Напоминаю, что карантин не отменен, а только ослаблен, и необходимость придерживаться санитарных норм в общественном транспорте, включая метро, – действует и сегодня.В комментариях под этим постом вы можете оставить свои пожелания о том, как улучшить работу общественного транспорта в период ослабления карантина.

Опубліковано Геннадієм Кернесом Пʼятниця, 22 травня 2020 р.

Як повідомляло BitukMedia: