McDonald’s обирає екологію! До кінця року у всіх ресторанах України запустять сортування відходів

20
thepage.ua

McDonald’s планує розширити пілотну програму сортування відходів у залах ресторанів на всю мережу в Україні до кінця 2021 року.

Про це в ексклюзивному коментарі BitukMedia розповіла екозахисниця Наталя Мосійчук.

«Це чудова новина! Я сортую сміття вже три роки, навчила своїх батьків сортувати. Вони вже теж відсортовують органіку, змішане сміття і пластик», — зауважила вона.

Так, McDonald’s запустив пілотну програму сортування відходів у вересні 2020 року Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та Київській області. У залах 16 ресторанів були встановлені спеціальні сортувальні станції для розділення відходів за типами. Відсортовані відходи відправлялися на вторинну переробку сировини.

thepage.ua

«За чотири місяці пілотної програми були відсортовані та передані на переробку понад 80 тонн упаковки. Загалом же до програми приєдналися понад 2,6 млн українців», – повідомили в компанії.

thepage.ua

У вересні 2020 року компанія замінила пластикові контейнери для салатів на паперову упаковку, а у червні – пластикові стаканчики для холодних напоїв на целюлозні стакани, які піддаються переробці в Україні.

thepage.ua

«До 2025 року McDonald’s глобально планує повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів із відновлюваної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Так, поліетилен і пластик можуть піти на виготовлення пакетів для сміття, друге життя отримають після переробки й інші відходи», – повідомили у пресслужбі компанії.

thepage.ua