Без штанів звернулись до влади — що вимагали львівські ресторатори?

28

Львівські ресторатори закликають владу скасувати «карантин вихідного дня». Змушені працювати «як партизани», бо не мають іншого виходу.

Про це у Facebook повідомили ресторатори.

«Ми – львівські ресторатори, – є проти безглуздих та показових рішень», — заявили вони.

Так, своє спільне відеозвернення вони опублікували у Facebook, а звершили його, звернувшись до влади без штанів: «Ви вже залишили нас без штанів. Але ми не дамо зробити це з тисячами наших людей!».

Так, львівські ресторатори назвали «карантин вихідного дня» «безглуздим та показовим рішенням», яке «вб’є їхній бізнес і вижене тисячі людей на вулиці».

Також ресторатори кажуть, що готові до повного локдауну, якщо це буде потрібно.

«По-справжньому: закривайте все, але вже, і на зрозумілий термін. Ми перші закриємось, як тільки знатимемо, що говорити нашим працівникам», —  зауважили ресторатори.

«А цій пані-віцеміністерці, яка радила нам шукати іншу роботу та звільняти людей, хочемо сказати: «Цьоцю! Вертайтеся вже назад додому, після тих київських заробітків! Ви, певно, вже там перепрацювали»», — йдеться у зверненні.

Зазначимо, що йдеться про заступницю міністра охорони здоров’я Ірину Микичак, яка до цього працювала у Львівській облдержадміністрації. Нещодавно вона порадила малому та середньому бізнесу в Україні знайти додатковий дохід на час дії «карантину вихідного дня», зокрема, влаштувавшись на роботу у лікарні.

Як повідомляло BitukMedia: