Луцьк підтримує: у місті стартував волонтерський проєкт проти домашнього насильства

15
5.ua/ru/obshchestvo

У Луцьку стартував проєкт «Вирішуєш ТИ», що допомагатиме жінкам, які потерпають від насилля в сім’ї.

Про це повідомили на офіційній сторінці у Facebook.

«Жіночий рух «За майбутнє» постійно надає підтримку жінкам, які потерпіли від домашнього насильства», — ідеться у дописі.

Проєкт назвали «Вирішуєш ТИ», бо його головна мета – дати будь-якій жінці можливість самостійно ухвалювати важливі рішення, а не миритися з обставинами і продовжувати страждати далі.

Проєкт створений для жінок, які потерпають від насилля в сім’ї. Консультуватимуть їх фахівці: адвокати та юристи, які об’єдналися, щоб допомогти таким жінкам вирішити конфлікт з рідною людиною мирно та отримати фахову підтримку і захист від кривдника.

  • Нині на Волині на обліку стоять 2360 осіб, які вчинили домашнє насильство, з них – 141 жінка та 2 особи віком до 18 років.
  • Понад 500 адмінпротоколів склали на батьків за неналежними виконаннями ними батьківських обов’язків.
  • У 2021 році вже зареєстровані 203 заяви щодо домашнього насильства. Цього року працівниками поліції винесені 29 термінових заборонних приписів щодо кривдника із зобов’язанням залишити місце проживання постраждалої особи.

«Сектор з протидії домашнього насильства працює лише 1,5 року. Його працівники виїздять на виклики, які стосуються тільки насилля в сім’ях. На Волині такий сектор працює лише в Луцьку, усього є 4 такі наряди, які змінюються кожних 12 годин», — зауважили представники руху.

Для того, щоб вам допомогли, необхідно потелефонувати за номером 102.

Як повідомляло BitukMedia: