Let’s Odesa! Як українці створили сучасний туристичний додаток

35
facebook.com/Odessa5T

В Одесі створили власний туристичний застосунок  Let’s Odesa. Додаток пропонує культурні маршрути від цифрових персонажів.

Про це в ексклюзивному коментарі BitukMedia розповіла комунікаційний менеджер Let’s Odesa, менеджер КУ «Грантовий Офіс «Одеса 5Т» Анастасія Балан.

«Надихались ми звісно Одесою, бажанням закохати в Одесу більше людей», — наголосила пані Анастасія.

Так, у січні 2020 року проєкт «Let’s Odesa» був поданий на конкурсну програму «Культура. Туризм. Регіони» від Українського культурного фонду. Заявка пройшла технічну та експертну оцінку, а на початку червня була підписана грантова угода.

«Наш офіс займається залученням грантів, тому наш проєктний менеджер Дар’я Пікалова запропонувала подати ідею на грантовий конкурс до Українського культурного фонду. На воркшопі зібралась ініціативна команда і почалась робота над проєктом. Написали проєкту заявку, пройшли конкурс, отримали грант, створили додаток», — згадала менеджерка.

Наразі додаток пропонує культурні маршрути від цифрових персонажів. Кожен персонаж – це уособлення різних одеситів, які мають свої інтереси.

Хтось із персонажів покаже класичну та історичну Одесу, а хтось проведе по вузьких вулицях і розповість, де знімалися фільми.

Також у додатку окремо за категоріями можна вибрати те, що цікавить користувача – пам’ятки архітектури, креативні локації або ресторани.

Протягом декількох місяців проводилися розробка програми та маркетингові дослідження, створювалися логіка користування і брендбук, розроблялися маршрути і локації.

Кожне місце має опис, фотографії, а також підказки від місцевих жителів.

«Ми плануємо допрацювати англійську версію додатку, створити аудіогід, хочемо створити колаборації з ресторанним сектором. Плануємо подаватись на наступний грант», — анонсувала пані Анастасія.

Як це працює?

• Користувач завантажує додаток з App Store або Google Play Market.

• Обирає персонажа за своїми інтересами та критеріями.

• Гуляє містом за маршрутом, який пропонує персонаж.

• Кожен персонаж має свої інтереси та певні місця.

Також користувач зможе створити свій перелік обраних місць, плануючи поїздку до Одеси, або відкрити карту і прокласти маршрут до обраної точки.

Ця програма корисна не тільки для туристів, а й місцевих жителів, адже це хороший спосіб дізнатися про історію, культуру та нові місця в рідному місті.

Кожен день у додатку оновлюються локації, описи та фотографії.

Інші деталі на сайті за посиланням.

facebook.com/Odessa5T

Проєкт реалізується в рамках партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Офісу розвитку малого і середнього підприємництва (SME.DO) при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

Як повідомляло BitukMedia: