Куди звертатися українцям у Китаї через коронавірус: номери гарячих ліній

47
euronews.com

Посольство України в Китаї у зв’язку з поширенням коронавірусу рекомендує українцям, які планують здійснити поїздку до Китаю або вже перебувають на території країни, у разі нагальної потреби невідкладно звертатися на телефони «гарячих ліній» диппредставництва та Міністерства закордонних справ.

Про це повідомляє пресслужба посольства.

Зазначається, що номер «гарячої лінії» посольства України в КНР: +8613701230647, цілодобової «гарячої лінії» МЗС України: + 38 044 238 16 57, адреса електронної пошти: cons_or@mfa.gov.ua.

Також громадянам України радять відстежувати інформацію на сайтах Посольства України в КНР (https://china.mfa.gov.ua/ua) і МЗС України (https://mfa.gov.ua/ua), дотримуватися рекомендацій місцевих органів влади.

МЗС рекомендує:

  •  при плануванні подорожі до КНР чи всередині країни уточнювати актуальну епідеміологічну ситуацію в регіоні відвідання й утримуватися від поїздки до м.Ухань (пров.Хубей), у якому є найбільший ризик зараження;
  • вживати лише належним чином термічно оброблені продукти тваринного походження та рибу;
  • уникати контакту з тваринами (живими або мертвими), відвідування ринків із продажу м’яса, а також цирків, зоопарків, тваринницьких ферм тощо;
  • не контактувати з людьми з ознаками респіраторних захворювань;
  • використовувати спеціальні маски для захисту органів дихання;
  • мити руки із засобами гігієни, особливо після відвідання місць масового скупчення людей та перед прийомом продуктів харчування; користуватись антисептичними засобами на спиртовій основі;
  • при симптомах, схожих на грип чи ГРВІ, мінімізувати контакти з іншими людьми й невідкладно звернутися до медичного закладу.

Як відомо, українська авіакомпанія SkyUp, яка виконує чартерні рейси для туроператора JoinUp!, призупиняє льотну програму до Китаю на період з 3 лютого до 28 березня у зв’язку зі спалахом коронавірусу. Туроператор повертає українських туристів із китайського острова Хайнань 29 січня і 1 лютого.

Як повідомляло BitukMedia, в Укрпошті пояснили клієнтам, чому продовжують приймати посилки з-за кордону, не зважаючи на коронавірус.