Hurts знову їдуть до Києва: цікаві факти про британський гурт

173

Британський гурт Hurts 31 березня 2021 року дасть концерт у Києві в Палаці спорту, повідомили організатори концерту Pop Corn.

Дует презентує новий альбом Faith, який вийде 4 вересня 2020 року. Продаж квитків стартує 7 серпня.

Кілька фактів про солодкоголосих Hurts.

Гурт Hurts заснований 2009 року в Манчестері. Їхні перші два альбоми – Happiness і Exile – потрапили в десятку найкращих альбомів у 6-ти країнах Європи.

Музиканти стали відомими завдяки аматорському кліпу на пісню Wonderful Life. Ролик став вірусним у YouTube, і невдовзі гурт підписав контракт із RCA Records – дочірнім лейблом компанії Sony. Вони стали першою групою в історії компанії, у якої не було до укладення контракту жодного альбому або синглу.

Тео Хатчкрафт і Адам Андерсон   познайомилися у 2005 році. Це відома історія. Вперше вони зустрілися біля манчестерського нічного клубу, коли їх друзі вплуталися в бійку. Аби брати у цьому участі, хлопці почали захоплено обговорювати музику, а після заснували власну групу Bureau. Потім її назва змінилася на Daggers, а в 2009 році — на Hurts.

Назва групи Hurts має 2 сенси: перше — це одиниця виміру частоти (серце в спокійному стані б’ється з частотою приблизно 1 Гц, примітно, що слово Герц (нім. Herz) в перекладі означає «серце»), а друге — емоція (англ. hurt — страждання; душевний біль). Самі музиканти кажуть, що пишуть «емоційну (Hurts) електронну (Hertz) музику».

Тео — дипломований інженер, який встиг попрацювати продавцем вікон і газонокосильщиком, перш ніж став популярний. Адам теж не відразу став музикантом — якийсь час він був морозивником і займався доставкою молока в Манчестері.

У червні 2011 року Hurts з’явилися на англійському фестивалі Гластонбері, після чого їх виступ визнали кращим, ніж хедлайнерів U2, Coldplay і Beyonce.

В Україні гурт виступав понад 15 разів.