Фільм Олега Сенцова «Носоріг» підтримав Польський кіноінститут

37
фото: Getty Images

У виробництво запущена кримінальна драма Олега Сенцова «Носоріг». Проект виграв конкурс на фінансову підтримку від Польського кіноінституту.

Про це повідомляє okino.ua.

Сенцов почав підготовку до реалізації проекту ще в 2013 році, але ставши російським політв’язням, не зміг продовжити роботу. Тепер, коли Сенцов на волі, розробка «Носорога» продовжена. Проект створюється в копродукції України, Польщі та Німеччини. Зйомки намічені на вересень.

«Польські колеги підтримували мене впродовж багатьох років – як і в інформаційному полі, під час ув’язнення, так і у спільному виробництві стрічки «Номери», яку я режисерував дистанційно. Я дуже радий, що наша співпраця триває, і що отримане фінансування дасть мені змогу втілити задум, який народився ще у 2011 році», – коментує перемогу у конкурсі проєктів Олег Сенцов, передає «Деркало тижня».

«Носоріг» – історія колишнього бандита, який згадує своє кримінальне минуле. Дія розгортається в Україні 1990-х роках. З дитинства герой виховує в собі жорстокість і силу, здатність впливати і бути авторитетом, інакше не вижити в суворі часи. Бійки та вуличні розбірки переходять в насильство, тортури, вбивства. Герой, що перетворився в непробивного носорога, домагається того, чого бажав, але за злетом неминуче слідує падіння.

За словами Сенцова, ідея цієї історії зародилася у нього ще в 2011-му, але тільки зараз сценаристу і постановнику вдалося наблизитися до її реалізації.