Джамала знялася у фільмі Netflix про Євробачення

42

Українська співачка Джамала взяла участь у зйомках фільму стримінгового сервісу Netflix про міжнародний пісенний конкурс «Євробачення».

Про це вона написала у Facebook.

«У липні минулого року я отримала лист приблизно такого змісту: «Дорога Джамало! Ми знімаємо фільм про Євробачення. Ми дуже хотіли б, щоб ти взяла в ньому участь, адже ти душа і серце Євробачення». І підпис: Девід Добкін і Уїлл Феррелл. Серйозно? Мене запрошує зніматися режисер фільмів «Непрохані гості» і «Шанхайські лицарі» Девід Добкін і король комедії Уїлл Феррелл? Ось це подія!», — розповіла Джамала.

Як я знялася у фільмі Netflix, або як затусила з Віллом Фереллом і Рейчелл МакАдамс! 🤪😂⠀У липні минулого року я…

Geplaatst door Jamala | Джамала op Vrijdag 26 juni 2020

Вона також поділилася враженнями від участі у проєкті: «На зйомках мене вразило все, починаючи з дбайливого ставлення до зелених зон біля локації до кількості задіяних в продакшені людей і професіоналізму знімальної групи. Коли я вперше зайшла в старовинний замок, де знімали мою сцену, мені здалося, що я потрапила в казку! Все виглядало приголомшливо. І актори, і масовка були настільки гарні, що неможливо було відвести очей».

«Оператор Денні Коен (до речі, номінант на «Оскар»!) і режисер Девід Добкін дуже докладно пояснювали, що вони хочуть бачити в кадрі. Пізніше я познайомилася з Уіллом Ферреллом, нереальною Рейчелл Макадамс (обожнюю «Щоденник пам’яті») і відомим красенем Деном Стівенсоном … Зніматися в цьому фільмі було величезним задоволенням», — додала співачка.

Як повідомляло BitukMedia: