Дивовижна рослина: у Харкові висадили незвичайні дерева

31

У Харкові в саду імені Тараса Шевченка висадили рослини під назвою ірга. Ще їх називають «чорничні дерева». Рослини висаджені у великих вазонах, їх встановили на сходах біля озера, щоб харків’яни могли комфортно відпочити в тіні.

Про це повідомили у відділі комунікації Харківської міської ради.

Начальник виробничої дільниці СКП «Харківзеленбуд» Юлія Захарченко повідомила, що доки посаджено сім дерев і ще вісім планується.

Висота ірги може досягати 4 метрів. Батьківщиною рослини вважається Канада, а в Європі вона стала відомо в 16 столітті.

«Дивовижна рослина ірга – це кущ або невелике дерево. Росте воно в багатьох регіонах, зокрема в Африці, Америці, на Далекому Сході. Часто можна побачити іргу в лісах і горах. Такому широкому поширенню ірги допомогли перелітні птахи, переносили їхнє насіння. Думаю, що ірга стане цікавинкою, яка прикрасить наше озеро в саду Шевченка», — розповіла Юлія Захарченко.

Нові родзинки саду Шевченка. На берегах озера висадили незвичайні рослини

Сад Шевченка. Це місце відпочинку після масштабної реконструкції стало стало справжньою родзинкою міста, кажуть харків'яни. Зелені газони, чисельні клумби, багатовікові дерева та ще зовсім молоді, а також касад озер та фонтани. Містяни кажуть, сад Шевченка стал меккою відпочинку. Проте прекрасному немає меж.

Geplaatst door Харьковские Известия op Woensdag 24 juni 2020

Також озеленювачі відзначили, що в кінці літа дерева почнуть плодоносити темно-синіми ягодами діаметром до 1,5 см.