«Бути українським Netflix»: стартує перший хакатон з розвитку онлайн-кінотеатрів

78
eimg.pravda.com

Відеосервіс sweet.tv ініціює перший в Україні хакатон з призовим фондом 50 тисяч доларів. Мета конкурсу — прискорити розвиток вітчизняних технологій для онлайн-кінотеатрів.

Про це йдеться в офіційному пресрелізі, повідомила Економічна правда.

«Під час заходу найкращі IT-фахівці розроблятимуть рішення, які допоможуть популяризувати якісний контент українського виробництва. Подія пройде за підтримки Міністерства цифрової трансформації», — йдеться в повідомленні.

В рамках Хакатона будуть залучені IT-фахівці для розробки рішень для популяризації національного контенту: кіно, ТБ-програм, серіалів, дубляжу.

«Наша мета — бути українським Netflix. Ми прагнемо вдосконалити систему рекомендацій і подання контенту так, щоб кожен глядач міг ще швидше знайти для себе цікавий український і україномовний контент», — говорить засновник sweet.tv Олександр Вітько.

Cinema Challenge Hackathon проходитиме з 14 по 22 листопада 2020 року. Призовий фонд становить 50 тисяч доларів. Переможці будуть визначатися в кожній окремій категорії.

Володар першого місця отримає 10 тисяч доларів, другого — 5 тисяч доларів. Також переможець серед проєктів отримає 10 тисяч доларів.

Хакатон відбудеться в онлайн-форматі. У події візьмуть участь понад 500 осіб — датасайентистів, розробників, менеджерів, дизайнерів і маркетологів.

Як повідомляло BitukMedia: