Боротимуться з насиллям: YouTube буде видаляти відео з теоріями змов, які виправдовують насильство

11
ft.com

YouTube оголосив, що відтепер буде боротися з теоріями змов, які закликають або виправдовують насильство. 

Про це у своєму блозі повідомила компанія.

«Сьогодні ми ще більше розширюємо нашу політику боротьби з ненавистю і переслідуваннями, щоб заборонити контент, що містить теорії змови, винними в яких оголошуються окрема людина або група людей і які використовуються для виправдання насильства», – йдеться в пресрелізі YouTube.

Компанія заявила, що почала активно боротися з поширенням дезінформації два роки тому. У результаті кількість переглядів через систему рекомендацій YouTube у відеороликів QAnon обвалилося більш ніж на 80% у порівнянні з початком 2019 року.

При цьому раніше компанія карала авторів цих роликів або за поширення дезінформації, або через загрозу застосування насильства, або за заперечення великих насильницьких подій.

Зазначаємо, що минулого тижня про видалення контенту, пов’язаного з обліковими записами руху QAnon, оголосив Facebook. До цього в кінці липня про блокування облікових записів руху оголосив Twitter.

QAnon  — поширена в США конспірологічна теорія, згідно з якою президент США Дональд Трамп збирається викрити гігантську міжнародну схему сексуальної експлуатації маленьких дітей, в яку нібито залучені, лідери Демократичної партії США, що поклоняються Сатані, а також багато інших американських знаменитостей.

Як повідомляло BitukMedia: