BookForum: у Львові стартував форум для видавців

14
фото: BookForum

Сьогодні стартував 27 Львівський міжнародний BookForum. Цьогоріч фестиваль уперше за 27 років відбудеться в онлайн-форматі. Протягом п’яти днів фестивалю глядачі матимуть змогу відвідати 137 подій.  

Про це повідомляє пресслужба BookForum.

«Дякую організаторам за те, що в цей дискусійний, непростий період все ж знайшли справді той формат, щоб подія відбулася. Книжковий форум завжди задавав тон, і тому величезна когорта людей, які завжди приїжджали, зможуть подивитися різні онлайн-зустрічі, зможуть відчути цю атмосферу», — зазначив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Фокусна тема фестивалю — «Перепис населення: знати, хто ми є». Її кураторкою стала літературознавиця і критикиня Ганна Улюра. Дискутуватимуть про те, як пандемія змінює наше життя, ритуали і звички, як світ переосмислює цінності, перед якими викликами ми постаємо і як з ними впоратися, як гравцям культури виходити з кризи.

Загалом програму формує 31 тематичний кластер і спецпроєкт. До 137 онлайн-подій BookForum приєднались понад 300 учасників. Серед них — 23 іноземних автори з 5 континентів.

Почесною гостею фестивалю стала американська письменниця та музикантка Патті Сміт. Окрім неї також долучаться мексиканська письменниця Фернанда Мельчор, австралійська письменниця Гізер Морріс, британський письменник Пітер Померанцев.

Цьогоріч навколо BookForum об’єднались 6 літературних фестивалів, які проводитимуть події у межах спецпроєктів:

  • Мистецький Арсенал,
  • Мистецький фестиваль Ї,
  • Кримський інжир,
  • Translatorium,
  • Острів Європа/Europe Island,
  • Meridian Czernowitz.⠀

Також спільно з Respublica FEST організатори трансформували Ніч поезії та музики non-stop. Тому 19 вересня можна зібрати друзів, під’єднати колонки й влаштувати домашню вечірку.

Події можна буде переглянути за посиланням, попередньо пройшовши реєстрацію.

Як повідомляло BitukMedia: