500-тонну металоконструкцію встановили на будівництві Подільського мосту в Києві

53
kyivcity.gov.ua

У Києві на будівництві Подільсько-Воскресенського мостового переходу підняли і встановили в проєктне положення 500-тонну металоконструкцію.

Про це написав у Facebook мер столиці Віталій Кличко.

За його словами, наразі продовжується будівництво заїзду на мостовий перехід із вулиці Верхній Вал.

«Фахівці встановили у проєктне положення металоконструкцію прогонової будови вагою у 500 тонн! Роботи виконували за допомогою супердомкратів із Нідерландів, що працювали і на будівництві Шулявського шляхопроводу», – повідомив мер.

На Подільсько-Воскресенському встановили 500-тонну металоконструкцію

Друзі! Роботи на Подільсько-Воскресенському мосту тривають за будь-якої погоди.?Зокрема, продовжують будівництво заїзду на мостовий перехід з вулиці Верхній вал. Сьогодні фахівці встановили в проектне положення металоконструкцію прогонової частини вагою у 500 тонн! Роботи виконували за допомогою супердомкратів з Нідерландів, що працювали і на будівництві Шулявського шляхопроводу.Встановлена металоконструкція стане основою повороту з Верхнього валу на міст. Залізобетонні опори мостового переходу через Дніпро в цьому місці вже збудовані. І тепер тривають підготовчі роботи до бетонування прогонової будови. Перекладають також інженерні мережі, облаштовують технологічні майданчики та проїзди. Працюють фахівці і над частковим демонтажем старого мосту на Рибальський острів.Ми робимо все, щоб до кінця цього року відкрити автомобільне сполучення Подільсько-Воскресенським мостовим переходом!

Опубліковано Кличко — мер Четвер, 13 лютого 2020 р.

Як зазначив Голова КМДА, встановлена металоконструкція стане основою повороту з Верхнього Валу на міст.

«Залізобетонні опори мостового переходу через Дніпро в цьому місці вже збудовані. І тепер тривають підготовчі роботи до бетонування прогонової будови. Перекладають також інженерні мережі, облаштовують технологічні майданчики та проїзди», – розповів Кличко.

Він додав, що також фахівці працюють над частковим демонтажем старого мосту на Рибальський острів.

Кличко повідомив, що автомобільне сполучення Подільсько-Воскресенським мостовим переходом планують відкрити до кінця цього року.

Як повідомляло BitukMedia, у київському зоопарку триває реконструкція – навесні тут планують відкрити новий вхід до звіринця, універсальний вольєр для тварин і птахів та приматник.