50 тисяч гривень за знання безпеки дорожнього руху: для українських школярів запустили спецакцію

44
hmarochos.kiev.ua

В Україні стартує змагання, на якому діти, вчителі та батьки проводитимуть громадські акції з безпеки дорожнього руху.

Про це повідомило Хмарочос.

«Громадська організація Traffic Challenge запускає хештег-марафон #SafetyChallenge #Love30 – всеукраїнське змагання серед шкільних команд з правил безпеки дорожнього руху», — розповіли організатори.

Змагання відбуватиметься у три етапи протягом місяця.

Три команди-переможці отримають фінансування для своїх проєктів з поліпшення безпеки дорожнього руху у розмірі: 50 тисяч, 20 тисяч та 10 тисяч гривень. Також за перемогу у спеціальних номінаціях учасники отримають цінні призи, а 100 шкіл – комплекти світловідбивних жилетів.

Зареєструвати свою команду можна до 26 квітня. Старт змагання заплановано на 29 квітня. Команди-учасники марафону мають складатися з восьми людей, які проводитимуть громадські акції з безпеки дорожнього руху за участю школярів усіх вікових категорій, а також вчителів та батьків. Фото- та відеозвіти про виконання кожного етапу команди публікуватимуть у Facebook та Instagram з хештегами #SafetyChallenge та #Love30.

Ціллю марафону є зниження смертності та травматизму дітей на дорогах України. Таким чином організатори хочуть підняти рівень безпекової грамотності населення, поширювати світові практики з безпеки на дорозі й заохочувати дітей та підлітків втручатися у питання власної безпеки.

hmarochos.kiev.ua

Змагання реалізується в рамках Національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді Traffic Challenge та ІІ декади Дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеної Генеральною Асамблеєю ООН у світі.