Середа, 26 Лютого, 2020
  Головна Спецтема Первинна переробка й фасування: у Золотоноші збудують цех із переробки конопель

  Первинна переробка й фасування: у Золотоноші збудують цех із переробки конопель

  У містечку Золотоноша Черкаської області на території індустріального парку збудують завод із переробки конопель.

  Як повідомляє Агро-Центр, ТОВ “Голд Кепіталбуд” стала переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріальним парком “Золотоноша”.

  Зазначається, що спочатку запустять цех із первинної переробки конопель, а потім цех із виготовлення фасованої продукції.

  “Сьогодні у світі споживання екологічної продукції на дуже високому рівні: подушки, рушники, ковдри з коноплі – це, ось уже п’ять років, актуальні товари. Ця сировина не гниє, у ній не заводяться бактерії, тканина з конопель екологічно чиста, вона дихає”, – розповів представник товариства Сергій Діскант.

  За словами Дісканта, продукція коноплі широко застосовується у будівництві, медицині та харчовій промисловості.

  “Наша головна мета на першому етапі – збудувати виробництво первинної переробки та цех з виготовлення фасованої продукції”, – зауважив представник керуючої компанії.

  Представник зазначив, що ще одним плюсом у вирощенні технічної коноплі є розвиток аграрної галузі: урожай збирається двічі на рік, а землі потребують мінімального додаткового підживлення чи внесення добрива. Вирощування цієї культури є екологічним для землі, оскільки не потребує внесення агрохімікатів.

  “Тютюнова фабрика – екологічне виробництво, повністю автоматизоване. Це достатньо серйозний бізнес, який, за нашими оцінками, наповнить обласний та міський бюджети (за акциз) від 100-150 мільйонів гривень при виході підприємств на повну потужність”, – зазначив Діскант.

  Підписуйтесь на BitukMedia в Telegram та Facebook і читайте хороші новини!

  Данило Ївженко
  Журналіст