«Комбуча»: перший веганський натуральний напій з технічних конопель

208

Українці створили унікальний напій на основі чайного гриба й #ТехКонопля.

Абсолютно новий для України напій на основі чайного гриба з додаванням екстракту насіння конопель називають “конопляна комбуча”, повідомляє SEEDS.org.ua.

“Ми брали участь у створенні рецептури з партнерами, пивоварами. Ми не пивовари – ми виробники ліків. Разом із ними ми відпрацювали цю рецептуру і хочемо ввести в країні моду на безалкогольні напої, які не тільки втамовуватимуть спрагу, але будуть іще й корисними”, – розповів кандидат фармацевтичних наук, фахівець із контрактного виробництва медикаментів Іларіон Ярошенко.

Ексклюзивність конопляної “комбучі” в тому, що екстракт насіння технічних конопель ще ніхто в Україні не використовував для виготовлення безалкогольних напоїв. Уже дуже багато компаній цікавляться цим напоєм. Найближчим часом плануються переговори з заводом “Оболонь”.

“Водорозчинної фракції насіння конопель ні в кого в світі, крім нас, немає. Роблять її в Китаї. Але на наше замовлення – використовується особлива технологія для збереження всіх корисних якостей”, – підкреслив дослідник.

За його словами, “комбуча” – це перший веганський натуральний напій. Це офіційний напій, який на замовлення роблять у Харкові.

“Такий напій зараз має надзвичайний попит у всьому світі. Багато людей відмовляються від спиртного, а те, що пропонує масмаркет — різні “коли” та інші рідкі солодкі субстанції… їх люди пити не хочуть. Люди розуміють: якщо воно сильно пахне чимось – це хімія, посилена ароматизаторами. А вони хочуть купувати натуральне і природне. Тому наступне покоління напоїв – це квас і різні корисні напої для організму”, – вважає Ярошенко.

Зараз він планує більш уважно вивчити вплив цього гриба на зниження відчуття голоду. Не виключено, що незабаром конопляна “комбуча” буде позиціонуватися як напій з технічними коноплями для схуднення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я