Канабіс в боротьбі з пандемією: медичні маски і дезінфектори

35

Італійська компанія Maeko tessuti шиє для своїх медиків маски з технічного канабісу.

Про це повідомляється на сторінці компанії в соціальній мережі Facebook .

За словами підприємців, багаторазові маски з натуральної тканини канабісу дихають, мають антибактеріальні властивості, екологічно чисті і переробляються надалі.

Спочатку, компанія планувала продавати маски, але, дізнавшись, що у медиків в деяких лікарнях немає навіть паперових, передала в лікарні.

Повідомляється, що італійські медики залишилися задоволені – використовуючи ці маски вони перестали відчувати постійний запах слини, який переслідував їх в паперових і марлевих пов’язках.

«Конопля – це натуральна антибактеріальна тканина, бруд і неприємні запахи розмножуються менше», – каже представниця компанії Сінсія Вісмаро з компанії Maeko.

Існує кілька наукових досліджень, які підтверджують, що антибактеріальні властивості рослини каннабісу переносяться і на тканини з його волокон.

Нещодавно медичні маски з технічного канабісу були вдосконалені: в них зробили внутрішній шар нейлону, зробивши їх водонепроникними. Однак, як підкреслює виробник, коли буде необхідна утилізація, нейлонові шар можна буде вийняти.

Фото: Maeko tessuti

Кілька днів тому в поліклініку Кальярі надійшли вдосконалені маски з канабісу від Maeko tessuti.

У компанії відзначають, що після боротьби з коронавірусом, планета зіткнеться з екологічними наслідками – лабораторні рукавички, халати, маски одноразового використання перетворяться в неразлагающіеся відходи.

© Naomi Brannan Ocean Asia

Ще одна італійська компанія робить антибактеріальний дезінфікуючий гель для рук на основі масла канабісу та інших ефірних масел. 

Інноваційне рішення не містить спирту, який сушить шкіру, що при тривалому використанні негативно впливає на її стан.

Компанія Freia Farmaceutici продала перші 4 тисячі пляшок гелю, найближчим часом на ринку розмістять ще 40 тисяч кошти.

Як повідомляло BitukMedia , технічні коноплі допомагають відновлювати грунти.