Співпраці бути: Україна відкриє нове консульство в Румунії

16
фото: МЗС України

Україна відкриє нове консульство в Румунії в місті Сігету-Мармацієй. Таке рішення було прийнято під час зустрічі міністра закордонних справ України Дмитра Кулеба з представниками української громади у Румунії. 

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

«Я ухвалив рішення відкрити консульство у місті Сігету-Мармацієй. Я знаю, що це важливе, ключове місце для українців Румунії. Нове консульство створить доступ до якісних сервісів, а також стане інструментом кращої взаємодії з вами для збереження нашої культури та зміцнення відносин України з Румунією», – заявив глава МЗС України.

Крім того, Кулеба запросив представників української громади у Румунії долучитися до розробки нової політики МЗС щодо закордонного українства.

«Ми в МЗС розпочали роботу над новою політикою, яку ми зможемо подати на розгляд керівництву держави. Хочу, щоб у її розробці брала участь не лише держава, а і самі закордонні українці», – сказав міністр.

І додав, що до органу з розробки нової політики щодо закордонного українства мають увійти люди, які розуміють проблеми й знають, як їх вирішити.

Глава МЗС також вручив голові Союзу українців Румунії Миколі-Мирославу Петрицькому нагороду від Президента України за внесок у збереження й розвиток української громади, Орден «За заслуги» ІІІ ступеню».

Як повідомляло BitukMedia: