Вуличні університети: депутат Гончаренко розповів як відточував мистецтво риторики на 7.200 квартирах

30

Депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко розповів, що ніколи не проходив спеціальні курси риторики, а йому було достатньо спілкування з виборцями.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю BitukMedia розповів народний депутат партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко.

«Мій вчитель — це 7 тисяч 200 квартир, які я пройшов у 2012 році на виборах. Я балотувався у Верховну Раду і боровся з таким собі Ігорем Марковим (партія «Родіна», він зараз у Москві живе, абсолютна проросійська історія). І от він вкладав шалені гроші він вклав в кампанію 5 млн доларів. А я вклав в кампанію пів року життя», — згадав Гончаренко.

Він розповів, що пів року ходив по квартирах і так заохочував людей голосувати за свою кандидатуру. Таким чином за цей час депутат навчився швидкої реакції та чіткої риторики, якій дивуються нині.

«Я за ці пів року почув усе: зі мною намагалися битися, на мене спускали собаку, мене запрошували на день народження, зі мною випивали разом. Мене любили і ненавиділи. Усе це було одночасно», — сказав Гончаренко.

На його думку, так депутат навчився відчувати людей і саме такий досвід є найкращим вчителем за всі курси та профнавчання риторики та ораторської майстерності.