«В політиці основне – не «скурвитися», — Володимир Борисенко

75

Для будь-якого політика головне брати на себе відповідальність та не зраджувати виборцям. Про це кандидат на посаду міського голови Борисполя Володимир Борисенко заявив в інтерв’ю виданню BitukMedia.

«Для мене особисто політика означає – брати на себе відповідальність. Але це не основне. Як казав один мій товариш: «В політиці основне – не «скурвитися».Тому що основним джерелом влади у нас є народ. І ти маєш виконувати ту програму, яку задекларував перед людьми, які тебе обрали», — заявив Володимир Борисенко.

Аби цього не сталося, найкращий запобіжник, на думку Володимира Борисенка – це постійне спілкування з населенням, з містянами та постійне відвідування сіл новоутвореної Бориспільської ОТГ.

Втім, вирішення місцевих питань неможливе без комунікації з київськими політиками.

«Для того, аби вирішувати місцеві проблеми, треба «тримати носа за вітром» і спілкуватися навіть не стільки з топовими політиками, як з профільними міністрами. Тому що дуже багато проблем, які треба вирішувати на місцях, потребують або співфінансування, або бодай якогось поштовху від того чи іншого міністерства. І для мене – як для мабутнього міського голови – це є невід’ємною частиною діяльності: їздити, спілкуватися з міністрами, їх заступниками, депутатами Верховної Ради», — заявив Володимир Борисенко.

Серед питань, які потрібно вирішити у Борисполі, кандидат на посаду міського голови назвав: проблему з електропостачанням, ліквідацію сміттєзвалища, відсутність парків та місць для проведення дозвілля. Але найперше потрібно звернути увагу на сферу охорони здоров’я.

«Спектр проблем у Борисполі  дуже широкий, але на сьогодні треба зосередитися на основному – на здоров’ї. Я вважаю, що 2021 рік має бути «роком лікаря». Тому що ми трішки забули про своє здоров’я. І та ситуація, яка склалася – коронавірус, пандемія, карантин – дійсно має нам відкрити очі.  Тож, першочергове завдання, яке стоїть перед нами – це зосередитися на якості надання медичних послуг», -заявив Володимир Борисенко.

Також політик планує повернути у місто аеропорт «Бориспіль», який був одним із найбільших  платників податків.

«Скажу так: це складно. Дуже складно. Але реально. Його перереєстрували буквально за одну ніч. Зрозуміло, що це було зроблено навмисно. Але найцікавіше те, що дехто з тих, хто сьогодні претендує на крісло міського голови – спершу брали у цьому найактивнішу участь, а тепер їхнім основним гаслом є «Повернемо аеропорт громаді!». Але слухайте, ми ж усі

маємо очі, вуха і добре розуміємо – що і як відбувалося. То, може, досить дурити людей? Тому, моя відповідь: «Так, я буду боротися за те, щоб повернути аеропорт в ОТГ Борисполя», — заявив Володимир Борисенко.

Серед міських голів, на яких варто орієнтуватися Володимир Борисенко назвав мера Києва Віталія Кличка, Львова – Андрія Садового та Черкас — Анатолія Бондаренка.