Україна і НАТО погодилися нарощувати присутність в акваторії Чорного моря

56
НАТО
5.ua

Україна і НАТО домовилися посилити військову присутність в Чорноморському регіоні. На осінь заплановані масштабні військові навчання на півдні України

Про це повідомляє прес-служба українського Міністерства оборони за підсумками телефонної розмови глави відомства Андрія Тарана і генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга.

«Співрозмовники погодилися, що ситуація з безпекою у Чорному морі продовжує погіршуватися у зв’язку з тим, що Росія нарощує (зміцнює) свою військову присутність та змінює баланс сил», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що сторони погодилися посилити присутність сил і засобів на суходолі, морі та в повітряному просторі чорноморського регіону. Це буде зроблено шляхом збільшення патрулювання у повітрі та присутності кораблів військово-морських сил країн-членів Альянсу.

Міністр оборони України висловив зацікавленість в налагоджені спільного обміну інформацією про обстановку в цьому регіоні, інформує прес-служба.

Андрій Таран запросив держави-члени НАТО приєднатися до національних стратегічних навчань, що заплановані до проведення на півдні України восени цього року.

Як повідомляло BitukMedia: