У Конгрес США внесли законопроєкт про розширення санкцій проти “Північного потоку-2”

52
img.zik.ua

У Конгресі США представили двопартійний законопроєкт проти будівництва російського газопроводу “Північний потік-2”.

Про це йдеться у повідомленні посольства України в США на сторінці у Facebook.

Група сенаторів демократів та республіканців у складі Теда Круза, Джин Шахін, Джона Баррассо, за підтримки Тома Коттона та Рона Джонсона представили у Сенаті США двопартійний законопроєкт щодо розширення санкцій проти будівництва трубопроводу “Північний потік-2”.

#ПівнічнийПотік2У Конгресі #США представили двопартійний законопроект проти будівництва «Північного потоку-2»Група…

Geplaatst door Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США op Donderdag 4 juni 2020

Представлений проєкт закону дає додаткові роз’яснення і розширює санкції, які були запроваджені проти будівництва “Північного потоку-2” згідно із законом США “Про захист енергетичної безпеки Європи”, що набув чинності в грудні 2019 року.

Відповідності до роз’яснень у проєкті закону, санкції США, пов’язані з “Північним потоком-2”, застосовуються як до суден, які здійснюють усі роботи з прокладки труб, так і до тих, хто сприяє наданню цих суден, а також надає страхові послуги, портове обладнання чи послуги з їх швартування.

У підсумку, санкції стосуватимуться будь-якої компанії, яка надаватиме сертифікацію, необхідну для запуску “Північного потоку-2”.

Для набуття чинності законопроєкт повинен бути ухвалений обома палатами Конгресу США і підписаний президентом США.

Наприкінці минулого року президент Трамп схвалив санкції проти “Північного потоку-2”, у зв’язку з якими швейцарсько-нідерландська  компанія Allseas негайно припинила підводні роботи на трубопроводі.

Як повідомляло BitukMedia: