У Конгрес США внесли законопроєкт про розширення санкцій проти «Північного потоку-2»

91
img.zik.ua

У Конгресі США представили двопартійний законопроєкт проти будівництва російського газопроводу «Північний потік-2».

Про це йдеться у повідомленні посольства України в США на сторінці у Facebook.

Група сенаторів демократів та республіканців у складі Теда Круза, Джин Шахін, Джона Баррассо, за підтримки Тома Коттона та Рона Джонсона представили у Сенаті США двопартійний законопроєкт щодо розширення санкцій проти будівництва трубопроводу «Північний потік-2».

#ПівнічнийПотік2У Конгресі #США представили двопартійний законопроект проти будівництва «Північного потоку-2»Група…

Geplaatst door Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США op Donderdag 4 juni 2020

Представлений проєкт закону дає додаткові роз’яснення і розширює санкції, які були запроваджені проти будівництва «Північного потоку-2» згідно із законом США «Про захист енергетичної безпеки Європи», що набув чинності в грудні 2019 року.

Відповідності до роз’яснень у проєкті закону, санкції США, пов’язані з «Північним потоком-2», застосовуються як до суден, які здійснюють усі роботи з прокладки труб, так і до тих, хто сприяє наданню цих суден, а також надає страхові послуги, портове обладнання чи послуги з їх швартування.

У підсумку, санкції стосуватимуться будь-якої компанії, яка надаватиме сертифікацію, необхідну для запуску «Північного потоку-2».

Для набуття чинності законопроєкт повинен бути ухвалений обома палатами Конгресу США і підписаний президентом США.

Наприкінці минулого року президент Трамп схвалив санкції проти «Північного потоку-2», у зв’язку з якими швейцарсько-нідерландська  компанія Allseas негайно припинила підводні роботи на трубопроводі.

Як повідомляло BitukMedia: