У Чорному морі розпочались українсько-американські військові навчання «Сі Бриз»

77
Військові кораблі ВМФ
https://dumskaya.net/

У Чорному морі 20 липня розпочались українсько-американське військові навчання «Сі Бриз — 2020». До них долучилися держави-партнери, зокрема Болгарія, Грузія, Румунія, Туреччина та Норвегія.

Про це повідомили у Військово-морських силах Збройних сил України.

Триватимуть навчання 7 днів. Через пандемію коронавірусу їх проведуть у безконтактному форматі із залученням тільки морського та повітряного компоненту. Церемонію відкриття навчань також провели віддалено телефоном. У розмові взяли участь командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпап та командувач 6-го флоту ВМС США віце-адмірал Євген Блек.

Цього року на навчаннях готуватимуть багатонаціональні сили до проведення операції з безпеки у кризовому регіоні.

Українсько-американське навчання «Сі Бриз – 2020» розпочато!Сьогодні, 20 липня розпочалось українсько-американське…

Geplaatst door ВМС ЗС України op Maandag 20 juli 2020

Відпрацьовуватимуть дії у складі багатонаціональних тактичних груп, елементи ведення протичовнової, протикатерної та протиповітряної оборони, прибережних і річкових операцій, морських операції з перехоплення, а також взаємодії морського і авіаційного компонентів.

Загалом у 2020 році у навчаннях візьмуть участь понад 20 кораблів, катерів та суден і близько 20-ти літаків і вертольотів держав-учасниць та держав-партнерів НАТО.

Навчання «Сі Бриз» є багатонаціональними військовими навчаннями в Україні, які проводяться у співпраці з силами Сполучених Штатів.

Як повідомляло BitukMedia: