Творець ідеології азербайджанства: в Києві презентували книгу про Гейдара Алієва

90

Сьогодні, 15 червня, в Азербайджані відзначається державне свято — День національного порятунку. В цей день, рівно 27 років тому, загальнонаціональний лідер Гейдар Алієв повернувся до політичного керівництва країною і з цього моменту почався новий етап відродження Азербайджану.

Як повідомляє кореспондент BitukMedia, цій даті присвячена науково-практична конференція «Ми всі — азербайджанці», організована Посольством Азербайджанської Республіки в Україні.

В рамках науково-практичної конференції відбулася презентація тритомника про життя і діяльность Гейдара Алієва. Книги видані трьома мовами: російською, азербайджанською та англійською.

Фото: bituk.media

Автором книги є Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова.

Посол підкреслила, що Гейдар Алієв був «абсолютно затребуваний часом і долею, та реалізував свій потенціал лідера».

Фото: bituk.media

Зокрема, саме Гейдар Алієв є творцем ідеології азербайджанства, яка заспокоїла країну.

У свою чергу заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар зазначив унікальність цьогорічного свята, котрого немає в багатьох інших країнах.

«Для нас Азербайджан – стратегічний партнер, друг і надійний соратник. Ми тісно працюємо, щоб наповнити наші відносини практичним змістом», — сказав Боднар.

У заході беруть участь члени уряду, парламенту, представники дипломатичного корпусу, керівники вузів, а також члени і голови азербайджанської діаспори в Україні.

Як повідомляло BitukMedia: