Має чіткий план: Байден розповів про співпрацю з Україною у разі своєї перемоги

120
фото: gazeta.ru

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден обіцяє домагатися припинення війни на Донбасі та допомогти боротись з корупцією в Україні, якщо виграє президентські вибори. 

Про це повідомила Європейська правда із посиланням на заяву кампанії суперника Дональда Трампа, яка отримала назву «Бачення Джо Байдена щодо відносин Америки з Україною».

«Байден домагатиметься завершення конфлікту в Україні та працюватиме з європейськими союзниками, щоб підтримати Україну, яка прагне суверенного, демократичного і процвітаючого майбутнього, на яке вона заслуговує», – йдеться в документі.

Байден обіцяє надати військову допомогу Україні, у тому числі летальну зброю, щоб допомогти захистити себе від російської агресії.

Як написало видання, він планує заохочувати український уряд, бізнес і громадянське суспільство до боротьби з корупцією і консолідації суспільства, щоб українські громадяни могли користуватися верховенством права та економічними можливостями.

«Байден розуміє те, чого не розуміє Дональд Трамп: Україна бореться за захист своєї незалежності й суверенітету. Успіх України сприятиме кращій безпеці та стабільності Європи, що є в інтересах Америки», – наголошується у заяві.

Наразі ж згідно з останнім опитуванням RealClearPolitics, Трамп відстає від Байдена в середньому на 9,7% в країні і близько на 5-7% пунктів в ключових штатах.

Як повідомляло BitukMedia: