Стартувала робота офісу Конгресу місцевих та регіональних влад України

17

В Україні запрацював постійний офіс Конгресу місцевих та регіональних влад.

Про це під час першого засідання Палати регіональних рад Конгресу у Хмельницькому повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

«Офіс Конгресу куди може звертатись будь-який очільник, будь-якої громади. Тому що багато питань з якими ви стикаєтесь це питання, які вирішуються між місцевим самоврядуванням та державною владою», — розповів він.

За словами Тимошенко, всім очільниками надані контактні дані офісу, куди можна звертатись як у телефонному режимі, так і безпосередньо для того аби поставити необхідні запитання чи передати документи.

Президент України Володимир Зеленський ще на початку березня затвердив положення Конгресу. Згідно з документом, Конгрес є консультативно-дорадчим органом, серед основних завдань якого, зокрема, сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування та налагодженню ефективної взаємодії державних органів, а також моніторинг суспільно-політичних і соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі на регіональному та місцевому рівнях.

Так, Конгрес складається з Голови, Президії, Палати регіонів і Палати місцевих влад. Головою Конгресу є Президент України, він здійснює загальне керівництво, визначає порядок роботи та головує на засіданнях Конгресу.

Відомо також, що Конгрес збирається на засідання у разі потреби, але не рідше одного разу на рік. Рішення ухвалюються більшістю голосів присутніх на засіданні членів Конгресу.

Своєю чергою, Кирило Тимошенко пообіцяв особисто контролювати розв’язання усіх питань, які надходитимуть.

Як повідомляло BitukMedia: