США виділить $38 млн на розвиток кібербезпеки в Україні

39
glavcom.ua

США підтримає розвиток кібербезпеки в Україні та виділить $ 38 млн міжнародної технічної допомоги.

Про це повідомив віцепрем’єр – міністр цифровий трансформації Михайло Федоров.

«Більше року активної роботи – десятки складних переговорів, узгодження спільної концепції та планів – і цими днями нарешті проєкт остаточно зареєстровано в КМУ.

Мінцифри визначено бенефіціаром проєкту, і я гарантую, що кожен цент міжнародної підтримки буде витрачено з максимальною ефективністю та результатом для країни. І ми будемо публічно звітувати про хід та витрати проєкту», – написав віцепрем’єр на своїй сторінці у фейсбуці.

Він підкреслив, що залучення експертизи та досвіду США дуже важливо для України, оскільки США – один зі світових лідерів у сфері кібербезпеки.

«Протистояння країн вже давно перейшло в кіберпростір, і ми постійно відчуваємо негативну кіберактивність північного сусіда. Тому повинні гідно протистояти такій агресії», – заявив Федоров.

Він зазначив, що такий великий проєкт є черговим сигналом довіри до результатів і планів Мінціфри.

«З усіх кіберпитань ми плануємо активно працювати з бізнесом та залучати найкращу міжнародну й українську експертизу», – написав Федоров.

Міністр цифровий трансформації нагадав, що в Україні стартувала активна фаза реформи кібербезпеки. Зокрема, змінено керівництво Держспецзв’язку та розпочато розвиток ефективного і сучасного державного КІБЕРЦЕНТР.

Як повідомляло BitukMedia: