Школа лідерів громад — хто вступатиме? Набір уже розпочато

66
facebook.com/USPStudies

Українська школа політичних студій розпочала відбір на програму Школи лідерів громад 2021 року.

Про це в ексклюзивному коментарі BitukMedia розповіли в Українській школі політичних студій.

«Цьогоріч Школа лідерів громад кардинально відрізнятиметься від програм попередніх років», — наголосили там.

Окрім вивчення принципів ефективного управління, важливих аспектів реформи децентралізації та інструментів громадської участі, учасники отримають довгострокове менторство для вирішення нагальних потреб громад.

До участі у програмі запрошуються люди, які:

  • є представниками та представницями місцевого самоврядування всіх рівнів, головами об‘єднаних територіальних громад, місцевими активістами / активістками та волонтерами / волонтерками;
  • мають значні професійні здобутки;
  • займають активну життєву позицію;
  • демонструють лідерські якості;
  • володіють потенціалом плідного використання знань, отриманих в рамках проєкту, на користь суспільству та громаді;
  • мають кредит довіри та підтримку громади;
  • зможуть долучити свою громаду до програми екологічного менторства та співпрацювати з консультантом/консультанткою з екологічних питань;
  • готові працювати з громадою за допомогою інструментів, отриманих під час навчання, після завершення програми.

Заповнити анкету на участь можна до 10 травня включно. Проведення програми планується в офлайн-форматі. Однак у зв’язку з карантинними обмеженнями формат може змінитися. Проєкт здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», завдяки чому участь у програмі є безкоштовною.

Усі важливі деталі про Школу лідерів громад 2021 та анкета тут.

facebook.com/USPStudies

Що таке Школа лідерів громад?

Це навчальна програма, створена об’єднувати місцевих лідерів та лідерок з усіх регіонів України та допомагати їм розвивати їхні громади.

Проєкт існує з 2015 року під егідою Української школи політичних студій та Лабораторії законодавчих ініціатив за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Школа лідерів громад проводитиметься уже вчетверте. Попередні 3 випуски програми об’єднали понад 250 лідерів та лідерок з різних регіонів України.

Попередня Школа лідерів громад була присвячена проведенню місцевих виборів. За результатами програми, 48% випускників та випускниць програми ШЛГ різних років балотувалися на місцевих виборах 2020 року. 40% з них – перемогли та продовжують розвивати свої громади в органах місцевого самоврядування.