«Rapid Trident 2020»: на Львівщині стартували українсько-американські військові навчання

82
фото: mil.gov.ua

На Львівщині в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулося офіційне відкриття українсько-американського командно-штабного навчання Rapid Trident 2020.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

«Навчання «Rapid Trident» спрямовані на вишкіл українських військовослужбовців різних військових спеціальностей за стандартами НАТО за допомогою іноземних інструкторів із США, Канади, Великобританії, Литви та Польщі. Вони проходять із урахуванням діяльності Об’єднаної багатонаціональної групи із підготовки – «Україна»(JMTG-U) та покликані покращити взаємодію між збройними силами США, України та НАТО, а також країн-учасниць програми «Партнерство заради миру»»,- зазначив міністр оборони України Андрій Таран.

У військових маневрах візьмуть участь понад 4000 військовослужбовців із 9 країн світу. Окрім України та США, у навчанні братимуть участь представники: Великої Британії, Литви, Німеччини, Данії, Канади, Польщі, Румунії, командування НАТО, особовий склад LITPOLUKRBRIG – Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького.

Найбільші іноземні контингенти – від армії США. Вітчизняне угрупування, залучене у міжнародному військовому навчанні, представлено військовослужбовцями однієї з мотопіхотних бригад оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗС України, військовослужбовцям ДШВ ЗС України, Сил Спеціальних операцій.

Навчання передбачає проведення командно-штабної та польової фаз. Керівний склад та офіцери штабу багатонаціональних підрозділів тренуватимуться у спільному плануванні та проведенні операцій. Особовий склад підрозділів відпрацьовуватиме тактичні елементи, спрямовані на виконання завдань за призначенням з урахуванням досвіду протистояння гібридним формам збройної агресії. Навчання триватимуть упродовж двох тижнів на різних ділянках Яворівського полігону.

Як повідомляло BitukMedia: