Представник України при ООН став віцеголовою Економічної та Соціальної Ради ООН

74

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця обраний віцеголовою Економічної та Соціальної Ради (ЕКОСОР)ООН на період 2020-2021 років. 

Про це повідомило Постійне представництво України при ООН на офіційній сторінці у фейсбуці.

«На фоні поширення пандемії COVID-19 моїм основним пріоритетом на посаді віцеголови стане активізація оперативної діяльності ЕКОСОР з метою надання підтримки постраждалим країнам. Мова йде як про реалізацію проєктів, спрямованих на боротьбу із новим коронавірусом, так й про пост-кризове економічне відновлення», – зазначив Сергій Кислиця.

❗Постійного представника України при ООН обрано Віце-головою ЕКОСОР22 липня Постійного представника України при ООН…

Geplaatst door Постійне представництво України при ООН / Perm Mission of Ukraine to the UN op Woensdag 22 juli 2020

Український постпред поінформував, що на проєктну діяльність ООН щороку спрямовується близько $30 млрд. Лише Програма розвитку ООН, яка працює в понад 150 країнах, оперує річним бюджетом $5,8 млрд.

«За минулий та поточний роки ПРООН реалізувала проєктів в Україні на суму понад $300 млн», – додав постійний представник.

ЕКОСОР – один зі статутних органів ООН, який відповідає за координацію економічної та соціальної політики ООН. До її складу входять 54 держави, в т.ч. наразі Україна. У складі бюро ЕКОСОР, європейський регіон в якому, окрім України, представлятиме Швейцарія, головуватиме Пакистан.

Як повідомляло BitukMedia: