Посилення тиску на РФ: МЗС призначило спецпредставника з санкцій

40
санкції проти РФ
golos.ua

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба призначив посла з особливих доручень Олексія Макеєва своїм спеціальним представником із питань санкційної політики.

Макеєв буде займатися координацією діяльності міністерства, а також взаємодією з ключовими міжнародними партнерами України у сфері санкційної політики, повідомляє 28 травня пресслужба МЗС України.

«Призначення Макеєва створить належні умови для роботи МЗС на виконання вимог Закону України «Про санкції», а також сприятиме координації зусиль України з ключовими країнами і міжнародними інституціями для посилення тиску на Російську Федерацію як на державу-агресора за порушення міжнародного права та прав людини», — заявили у міністерстві закордонних справ.

Очільник МЗС Дмитро Кулеба на своїй сторінці у соцмережі додав, що, коли став міністром, «то побачив, що санкції на порядку денному МЗС є, а порядку з ними немає».

«Від цього страждала ефективність роботи з ними. Ми ретельно проаналізували варіанти, як організувати цю роботу, і я ухвалив рішення. Ідеться не лише про запровадження посади спецпредставника і призначення Олексія Макеєва», — зазначив Кулеба.

Коли я став міністром, то побачив, що санкції на порядку денному МЗС є, а порядку з ними немає. Від цього страждала…

Опубліковано Dmytro Kuleba Четвер, 28 травня 2020 р.

За його словами, мова йде про створення системи управління санкційною політикою всередині МЗС, у якій:

  • кожен чітко розуміє своє місце і завдання в системі;
  • є точка збирання та оброблення інформації від усіх причетних (один із департаментів МЗС);
  • є центр координації та комунікації ухвалюваних рішень і політики (спецпредставник).

«Тож у добру санкційну путь!» — резюмував Кулеба.

Як повідомляло BitukMedia: