«Порошенко зустрічається з зовнішнім світом частіше, аніж Зеленський», — Омелян

131
Володимир Омелян
Фото: Вituk.Мedia

П’ятий президент України Петро Порошенко частіше з’являється на зовнішньо політичні арені аніж діючий президент Володимир Зеленський і це погано для України.

Про це в інтерв’ю BitukMedia заявив колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян

«Це визнання. І досить часто президент Порошенко частіше контактує з зовнішнім світом ніж президент Зеленський. І насправді це поганий сигнал для України, бо так не повинно бути. Президент має бути активним гравцем», — сказав Омелян.

На думу Омеляна, Зеленський намагається створити якомога більше проблем для Порошенка через те, що відчуває від нього загрозу.

«І насправді ця загроза існує. Зеленський розуміє, що коли він збанкротує в очах людей, люди згадають що було раніше і порівняють з тим що є зараз», — зазначає екс-міністр.

Омелян підкреслює, що президент повинен використовувати будь-яку можливість на користь своєї країни, а не сидіти склавши руки.

«Ситуація в сполучених штатах, коли Україна була на всіх каналах світу, не лише США. Просто використовуй це. Ти повинен заради країни це використовувати, домовлятися. Твої співвітчизники проливають кров на сході, їх вбивають. Ти повинен зробити все, щоб їх смерті не були марними. А ти просто говориш про мир», — каже Омелян.

Як повідомляло BitukMedia: