Онлайн-гра від ЦВК: в Україні запрацювала платформа про вибори «ЦВК: просвіта»

175

Центральна виборча комісія запустила безкоштовний портал, на якому у вигляді інтерактивної онлайн-гри у доступній та жартівливій формі пояснюють виборчий процес.

Про це повідомляє Офіс Ради Європи в Україні.

«Більше ніж пів року над його втіленням працювало понад 30 фахівців: команда експертів Ради Європи з питань виборів та демократії, креативники з лабораторії Platforma та студії онлайн-освіти EdEra, UA:Українське радіо, а також маркетингового агентства BigBangers», — йдеться у повідомленні Офісу.

Розробники порталу зазначають, що основна ідея проєкту – це показати, що кожен вибір важливий, що голос кожного визначає майбутнє як окремої громади, так й усієї країни.

«Мета цього проєкту – допомогти українцям свідомо обирати», — наголошують в пресслужбі.

На сайті ж зазначено, що на порталі кожен може безкоштовно ознайомитись і поглибити знання про вибори й демократію, про принципи виборів та їх організацію, про виборчі системи й інші важливі теми у простій манері.

Разом з запуском онлайн-платформи на ній стартував перший навчальний курс – «Просто про вибори», який покликаний розповісти про історію розвитку виборів, про основні принципи та виборчі стандарти, про різні види виборчих систем та процедур як в Україні, так і в інших країнах світу.

Курс вже доступний за посиланням cvkpro.com.

Як повідомляло BitukMedia: