«Офіс простих рішень і яскравих результатів» може перетворитись на «в’язницю реформаторів», – Омелян

112
Володимир Омелян
Фото: bituk.media

Усіх реформаторів в Україні, які виступають за дерегуляцію, лібералізацію чи зниження податкового тиску чекає не подяка, а в’язниця.

Про це інтерв’ю BitukMedia заявив колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян

«Я би дуже рекомендував звернути на це увагу пану Саакашвілі, бо «Офіс простих рішень і яскравих результатів» може перетворитись на «в’язницю реформаторів». Адже ті справи, яким ним пропагуються, це, у зв’язку з новими трендами, кримінальна справа від НАБУ», – сказав колишній міністр.

Крім цього Володимир Омелян заявив про абсурдність дій НАБУ щодо звинувачень на його адресу.

«На мій захист став весь бізнес: Омелян пішов назустріч бізнесу, українцям, знизив податкове навантаження на український бізнес. Завдяки цьому були створені робочі місця. І раптом через це Омеляна хочуть запроторити у в’язницю на 5-10 років. Це абсурд!», – підкреслює Омелян.

Екс міністр також вважає, що НАБУ стало політичним інструментом Володимира Зеленського з приборкування опозиції. «Це показати хто в домі хазяїн: один хазяїн втік в Ростов, з’явився другий. Маленький, правда, нестрашний, але тим не менше він хоче показати який він страшний і що навколо нього крутиться світ. Але світ крутиться навколо України, а не навколо нього», – сказав Омелян.

Як повідомляло BitukMedia: