Нові гранти — нові можливості для розвитку культурної спадщини України. Як отримати?

32
vnz-mpu.com.ua

В Україні запустили програму підтримки молодіжних ініціатив для розвитку культурної спадщини малих громад України.

Про це повідомив Гурт.

«Агентство з розвитку приватної ініціативи (АРПІ) та Мережа ОГС для підтримки громад зі спадщиною GoHeritage! оголошує старт програми підтримки молодіжних ініціатив для розвитку культурної спадщини малих громад України», — анонсували на порталі.

Так, до участі в програмі підтримки запрошуються молодіжні ОГС та ініціативні групи з малих громад України. Завданнями програми є:

  • Створення та просування молодіжної команди експертів з планування інтерпретації спадщини малих громад України мережі ОГС для підтримки громад зі спадщиною.
  • Сприяння креативним молодіжним ініціативам, які передбачають конкретні заходи із залучення мешканців до використання/інтерпретації культурної спадщини своїх громад в цілях місцевого розвитку.
  • Надання субгрантів для обраних ініціатив та їх реалізація.

Ініціативи повинні бути реалізовані у територіальних громадах сіл, селищ, міст з кількістю населення до 50 тис. мешканців будь-яких регіонів України (крім окупованих територій АР Крим, окремих районів Донецької та Луганської областей) відповідно до планів інтерпретації місцевої спадщини. Планується підтримати не більше одної ініціативи на одну громаду.

Подати концепцію проєкту необхідно до 7 травня 2021 року, заповнивши заявку за цим посиланням https://forms.gle/LaJRd8eny2YfYmsUA.

Програма охоплює три етапи:

  1. подання концепцій ініціатив молодіжними ОГС/ініціативними групами, що діють у малих громадах;
  2. курс з планування інтерпретації та менторський супровід молодіжних команд у створенні планів інтерпретації спадщини обраних громад та доопрацювання ініціатив для заявлених громад;
  3. реалізація та грантова підтримка відібраних ініціатив, що узгоджуються з розробленими планами інтерпретації або пропонують заходи на їх виконання.

Детальніше про проєкт – тут https://cutt.ly/ax5yqOs.

Як повідомляло BitukMedia: